Yandex Reklam

Yandex Direct

Yandex reklam verme konusunda Türkiye’deki yetkili ve resmi ajanslardan biri olduğumuzu biliyor muydunuz? Başta Türkiyedeki olmak üzere dünyanın farklı ülkelerindeki birçok marka, işletme ve kişiye Yandex reklamları ile destek oluyoruz. Ürün yada hizmetlerinizi doğru kişilere ulaştırıyor, potansiyel müşterileri web sitenizin kapısına kadar getiriyoruz.

Yandex reklam paketlerimizde, sadece potansiyel müşteriler reklamlarınıza tıklayıp sitenizi ziyaret ettiklerinde ücret ödersiniz*. Böylece web sitenizi ilgilendirmeyen aramalara para saçmak yerine, giderinizi gerçek müşterilere ayırmayı garantilersiniz. Uzman çalışanlarımız teknik işlerinizi halleder; size ise, uygun bir paket seçmek ve web sitenizdeki trafiğin artışını izlemek kalır.

yandex-reklamlar
services-strategy-on-light

Neden Yandex Reklam

Yandex Arama günden güne gelişiyor ve Türkiye’deki aramalarda giderek daha çok tercih ediliyor. 2016 yılında Türkiye’deki tüm aramaların %10’unu kapsayan Yandex Arama, Google Arama’nın en dişli rakibi konumunda. Bütün araştırmalar ise bu oranın gelecek yıl daha da artacağını gösteriyor.

Yandex Arama’da yayımlanan reklamlarınız potansiyel müşterilerinizin karşısına daha uygun fiyatlarla çıkacaktır. Google’a kıyasla, reklamlarınızı aynı ücret ile daha uzun süre aktif tutabilir, daha çok kullanıcının karşısına çıkabilirsiniz.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE