WEB TASARIM

Web tasarım

Web sitesi konusunda profesyoneller ile çalışın.

İşletme sahipleri, sanatçılar, girişimciler ve daha birçoğu web tasarımı için BG Tasarım‘ı tercih ediyor.

Modern Web Tasarımı

Türkiye’deki ve dünyanın farklı ülkelerindeki en iyi web tasarımcılarıyla çalışıyoruz. Sektörünüze özel en modern web tasarımları sunuyoruz. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu web tasarımları ile sektörünüzde öne çıkmanızı sağlıyoruz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini her gün takip ediyoruz. SEO uyumlu tasarladığımız web sitenizi Google gibi arama motorlarında öne çıkararak, potansiyel müşterilerinizin web sitenize kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.

Öne Çıkan Tasarım

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan milyonlarca web sitesi bulunuyor. Google reklam hizmetimiz aracığılıyla web sitenizi internetin işlek caddelerine taşıyoruz ve kullanıcıların kolayca ulaşabileceği bir tasarım yaratıyoruz.

Ziyaretçilerinizi Analiz Edin

Birçok web tasarım şirketi Google Analytics kurulumunu yapar; ancak optimizasyonunu yapmaz ya da yapamaz. BG Tasarım’ın Analytics Kullanıcı Dönüşüm Optimizasyonu sayesinde kullanıcılarınızın hangi kanaldan size ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz

Yönetim Panelli Web Tasarım

Yönetim panelli web tasarımımız sayesinde web sitenizin tam kontrolüsizde olur. Web sitenizin herhangi bir yerini kolayca değiştirebilir, sistem güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin yedeğini alabilir, sitenizi düzenlemesi için istediğiniz kişilere yetki verebilir, sitenizi tek tıkla güncelleyebilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik içerikler paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Teknik Destek

Tasarladığımız web sitelerinin ihtiyaç duyduğu periyodik bakımlar ve oluşabilecek potansiyel sorunların çözümü ile teknik ekibimiz yıl boyunca ücretsiz ilgilenir.

Bir an önce harekete geçin!

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE