SSS

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım internet ortamında sizin veya kurumunuzun kimliğinin tanıtılması amacıyla yapılacak olan web sitesinin tasarım sürecidir.

Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Web tasarım için vurgulanması gereken en önemli nokta her şeyden önce profesyonel ellerden çıkması gerektiğidir. Amatör veya güvensiz bir firma yada kişinin yapacağı web projesi şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirmek yerine zedeleyebilir ki bu da tercih edilen bir durum değildir.
Web projenizin hayata geçmesi için izleyeceğimiz adımlar aşama aşama şöyledir;

Hedef müşterinin araştırılması,
İhtiyaç analizi, verilerin analizi ve çözüm önerileri geliştirilmesi,
Proje iş planı sunumu,
Teklif ve teklif onayı,
Genel konsept tasarımı,
Kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması,
Veri girişi,
Testler.

Bu süreç boyunca hayalinizdeki tasarımın görsele yansıtılabilmesi için siz ve ekibinizle tatlı sohbetler yapacağız. Firma olarak en büyük kazancımız ise işine doğru yatırımı yapmanın hazzı içinde gülümseyen sizler olacaksınız.

Hazır Web Tasarım İle Özel Web Tasarım Arasında Fark Nedir?

Hazır web tasarımında belirli bir şablon üzerinden web sitesi oluşturulur. Özel web tasarımında ise her şeye sıfırdan başlanır ve istekleriniz doğrultusunda şablon oluşturulur. Sizin revizelerinize göre derlenir.

Neden BG Tasarım'a Web Tasarım Yaptırmalıyım?

BG Tasarım sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek en iyi ve en güncel web tasarımını yapan. Web sayfalarınızı tasarlarken markanızın konumlandırmasına uygun ve kullanıcı dostu yönlendirici sayfalar olmasına dikkat eder. Web Tasarım sonrasında oluşabilecek sorunlarda destek sağlar. “BG Tasarım para birikimi yapmaz İNSAN birikimi yapar” sözümüzle yolumuza devam etmekteyiz.

Google Adwords

Google Adwords Nedir?

Dünya’nın en büyük arama motoru Google üzerinde ve Google görüntülü reklam ağı üzerinden reklam verebilmenizi sağlayan Google’ın çıkarmış olduğu reklam platformudur. Verdiğiniz reklamlarla internet üzerinden hedef kitlenize hızlıca ulaşıp müşterinizi artırabilirsiniz. Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google Adwords reklamlarında serbest piyasa ekonomisini esas alır ve rekabete dayalı bir ödeme modeli ile çalışır. Arama ağında reklam vermek istediğiniz kelimeleri seçtikten sonra onlara tıklama başına maksimum verebileceğiniz fiyatı verirsiniz ve kullanıcılar tarafından yapılan aramalarda reklamlarınız görüntülenir. Reklamlarınız sırılaması aynı kelimeye reklam vermiş reklam verenlerle açık artırma esnasında atamış olduğunuz fiyat ve reklamlarınızın kalite puanına göre belirlenir. Reklamlarınız tıklanması durumunda fiyat ödersiniz.

Neden Google AdWords?

Daha fazla müşteri çekin.
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.
Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.

Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.
Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

Neden BG Tasarım'a AdWords Panelimi Yönetmeli?

Yaklaşık 7 senedir Google reklam yönetiminde uzmanlaşmış bir kadro ile reklamlarınızı en doğru şekilde yöneteceğimizin garantisini veriyoruz. Internet reklamcılığı konusunda bütün değişiklikleri takip edip siz için en doğru reklam stratejisini oluşturup yönetimini üstleniyoruz. Şeffaf yönetim gerçekleştirerek size raporlar sunuyoruz. Hep daha iyiye götürüyoruz.

Web Yazılım
SEO

SEO Nedir?

SEO ingilizce olarak “Search Engine Optimization” yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO Nasıl yapılır?

SEO uzmanları tarafından markanız için en uygun kelime listesi oluşturulur. Oluşturulan kelime listesi ile arama motorları listeleme sayfalarında en üst pozisyonda yer almak için bazı çalışmalar yapılır. Yapılan SEO çalışmaları ile markanızın doğru hedef kitleye ulaşması sağlanır. Bu çalışmalar yakından takip edilmeli ve raporlanmalıdır.

Neden SEO yaptırmalı mıyım?

Websitenizin kullanıcılar tarafından ziyaret edilmesi için en doğru bağlantılardan birisi Arama motorlarıdır. Sizinle ilgili anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sizin daha fazla dönüş ağlamanızı ve 7/24 açık ofisinizin ziyaretçi almasını sağlıyacak.

SEO'nun Faydaları Nedir?

Firmanızın müşteriye sunmak istediği ürünler veya hizmetler doğrultusunda doğru kullanıcıların karşına doğal aramalarda çıkmanızı sağlayabiliriz. Sitenizin arama trafiğinde tıklanması sebebiylede bilinirliğiniz artar.

Neden BG Tasarıma SEO Yaptırmalıyım?

Yüksek bilgi deneyimi ile SEO uzmanlarımız websiteniz için en doğru SEO çalışmasını yaparlar. SEO için yapılan çalışmalar yazılım kısmı ile birlikte hareket edilmesi durumunda daha hızlı başarıya ulaştığı için Arama Motoru Optimizasyonunuzu profesyonel ellere teslim edin.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE