SEO Optimizasyon

SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” teriminin kısaltılmış halidir. Türkçe karşılığı ise “Arama Motoru Optimizasyonu” dur. Arama motorları, kullanıcıların isteklerine en hızlı ve doğru bilgiyi ulaştırmak için çalışırlar. Bu durum da arama motoru optimizasyonu çalışmalarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. İşte SEO, arama motoru robotlarına yönelik olarak gerçekleştirilen, optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarıdır. SEO çalışmaları, site içi ve site dışı olmak üzerek ikiye ayrılmaktadır.

BG Tasarım olarak, web sitelerinin varlıklarını iyileştirmek ve arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda çıkabilmelerini sağlamak için, SEO hizmeti vermekteyiz. Siz de web sitenizin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu Avantajları Nelerdir?

Google gibi büyük arama motorlarında üst sıralarda yer almak için, öncelikle arama motoru dostu bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Web siteniz; ziyaretçilerinize doğru bilgi vermeli ve arama motoru robotları tarafından kolay bir şekilde incelenebilecek tasarımda olmalıdır. Bunlar arama motoru optimizasyonu için en yüzeysel detaylardır. Ancak profesyonel bir SEO çalışması ile verimli sonuçlar alabilirsiniz. Peki, SEO’nun avantajları nelerdir?

-SEO, markanızın bilinirliğini ve bahsedilme oranlarını arttırır.
-Bu çalışma, web sitenizin dönüşüm oranının yükselmesini sağlar.
-Hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.
-Google AdWords maliyetlerinizin düşmesini sağlar.
SEO optimizasyonu sayesinde, rakiplerinizin önüne geçersiniz ve tercih edilme oranınız artar.

SEO Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

SEO çalışması, profesyonellik gerektiren bir süreçtir. BG Tasarım olarak SEO uzmanlarımız, web sitenizin mevcut konumunu değerlendirir ve çalışmalarını bu yönde sürdürür. Web sitelerinin arama motorlarında ilk sıralara yerleşmesi adına, her web sitesi için izlenmesi gereken yolun farklı olduğunu bilir ve buna yönelik bir yol izler.

SEO çalışmalarında izlenecek yol, web sitesinin dâhil olduğu sektöre ve rakiplerinin analizine göre yapılacak çalışmalara yansıtılır. Bu hizmet için profesyonel destek almanız durumunda, doğru adımlar atarsınız ve çok daha iyi sonuçlar alırsınız.
SEO çalışmaları için uzman desteği almak isterseniz BG Tasarım, SEO alanındaki tecrübeleri ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE