LOGO ve KURUMSAL KİMLİK

Logo, bireysel bir oluşumun ya da bir firmanın imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan çalışmadır. Logo tasarım, kurumsal kimliğin bir parçasıdır ve BG Tasarım olarak, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak logoyu tasarlamak için hizmet vermekteyiz.
Bir firmanın ya da markanın bir ürünü piyasaya sunmayı hedeflerken öncelikli ihtiyacı, markasının görsel olarak ifade edilmesidir. Çünkü görsellik diğer etkenlere oranla çok daha kalıcı izler bırakmaktadır. Bu anlamda logo tasarımı, firmaların hedef kitlelerine kimliklerini yansıtmaları için önemli bir araç niteliğindedir.
Logo ve kurumsal kimlik, şirketlerin vizyonunu ve imajını direkt olarak yansıtır, diğer şirketlerden ayırt edilmesini sağlar. BG Tasarım olarak sizin diğer firmalardan ayrılmanız ve imajınızı en iyi şekilde yansıtabilmeniz için, istekleriniz doğrultusunda logo ve kurumsal kimliğinizi tasarlarız. Peki, logo tasarımınızı yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Özgün ve Ayırt Edici Olması

BG Tasarım olarak siz müşterilerimiz için orijinal ve size özel bir logo tasarlıyoruz. Bu şirket imajınıza düşündüğünüzden çok daha fazla katkı sağlayan bir unsurdur. Profesyonel logo tasarım hizmetimiz sayesinde, logonuzun farklı kurumları çağrıştırmasının önün geçer, tamamen sizi yansıtan bir logo tasarımı yaparız.

Sade ve Etkili Bir Tasarım

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı sürecinin en önemli kısmı, logonuzun akılda kalıcı bir çizgi taşımasıdır. Bunun için BG Tasarım olarak sizin istekleriniz ve firmanızın imajı doğrultusunda, sade ve akılda kalıcı bir logo tasarlayabiliriz.

Hedef Kitleye Mesaj Vermesi

Her firmanın hitap ettiği kitlenin özellikleri değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan sizin için, hitap ettiğiniz kitleyi de göz önünde bulundurarak, verdiğiniz hizmeti açık şekilde yansıtan logo tasarım hizmeti veriyoruz.

Bünyesinde Bütünleştirici Çizgilere Barındırması

Firmalar, belli bir hedef kitleye hitap etmek için yola çıkarlar. Ancak yolda kendilerine farklı kültürlerden, yaşlardan müşteriler bulabilirler. Bu da logo ve kurumsal kimlik tasarımında kapsayıcı ve bütünleştirici bir hava yaratılmasının gerekliliğini ortaya koyar. BG Tasarım olarak, müşterilerin kafasını karıştırmamak için ortak mesaj veren logolar tasarlarız.
Logo tasarımı sürecinde müşterilerin beklentileri oldukça önemlidir. Çünkü her iş alanı farklı bir donanım ve deneyim gerektirir. BG Tasarım olarak, profesyonel çalışma stilimiz ve tecrübelerimiz ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE