Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Kaliteli Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web tasarım hizmeti bir gerçek yada tüzel kişiliğin web mecrasında tam anlamıyla doğru tespitler ile temsilidir. Web tasarım hizmetinde bir tek internet sayfası tasarımı değil herhangi bir web projesi yada uygulamasının da yol haritası çizilmelidir.
Branşında hakikaten çok uzman olan arkadaşlarımız size bu konuda seve seve yardımcı olacaklardır. Bilcod olarak hem ileri derecede uzmanlık gerektiren yazılımlar ve web uygulamaları hemde siz değerli müşterilerimizin rahatça kullanabileceği kolaylıkta yönetim panellerine sahip nitelikli web siteleri tasarlamaktayız.
Siz isteklerinizi belirtin bizlere gerekli bilgilerinizi verin ve rahatça koltuğunuza yaslanıp kahvenizi için. Bilcod’un deneyimli ekibi inanın size mükemmel işler çıkaracaklar.
Kurumsal web tasarımı da ülkemizde ne yazık ki istismar edilmiş iş kollarından biridir. Biraz kod yazmaya çalışan pek çok genç arkadaş hemen kendisini yazılımcı, web tasarımcı yada uzman programcı zannetmekte ve ne yazıktır ki buna inandığı için çeşitli firmalardan işler alıp firmaları mağdur etmektedir.
Kurumsal internet sayfası günümüzde en önemli kurumsal kimlik’tir. Web siteniz ve içinde ne olduğu size alan kişi ve para kazandırabilir de kaybettirebilir de.. Yapılacak en küçük bir kodlama hatası arama motorları tarafınca sitenizin gösterilmemesine yol açabilir.
Bu nedenle web sitenizi kime emanet ettiğiniz önemlidir. Sizde deneyimsizlik kurbanı olmayın. Deneyimli bir ekiple çalışın..

Kurumsal Web tasarım yaptırmak isterim iyi mi başlarız ?

Kurumsal Web tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, öncelikle sizinle biraraya gelip size web üzerinde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz, web üzerinde sizi en doğru şekilde temsil edecek adımları beraber atıyoruz.
Daha sonra sizden firmanızla ilgili bilgileri ve varsa fazladan taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.
Özel web tasarımlar hariç web sitenizi kurumsal hazır web sitesi paketlerimiz sayesinde 3-4 iş günü gibi bir sürede yayına açabiliyoruz.Hemen sonra desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı olarak sizi google aramalarında yükseltmek üzerine seo çalışmaları ile devam ediyor.
Hedefimiz daha fazla kazanmanız, biliyoruz ki siz kazanırsanız bizler de kazanırız.

Kurumsal web tasarım paketleri nedir?

Kurumsal web tasarım paketleri, ücretli internet sayfası açmak isteyen ancak fazla beklemek istemeyen müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz mütevazı ve şık bir görünüme hem de mobil uyumlu kaliteli web yazılım paketleridir.
Kurumsal website yazılımları alan müşterilerimiz bir tek 3-4 iş günü şeklinde kısa bir zamanda üstelik mobil uyumlu web sitesi sahibi olabiliyorlar.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE