Grafik Tasarım

Grafik tasarım; görsellerin ve metnin daha iyi algılanır ve görülebilir bir biçimde organize edilmesidir. Baskı, animasyon, iç mimari ve hareketli film gibi pek çok ortama uygulanabilmektedir. Bu hizmetin temel ilkeleri ise; denge, hizalama, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, yatkınlık, oran, ritim ve tekrarlamadır.

Web Siteniz İçin Grafik Tasarımın Önemi Nedir?

Grafik tasarım, alanında uzman kişiler tarafında yapıldığında oldukça verimli bir süreçtir. Çünkü bu süreç uzmanlık ve detay gerektirmektedir. Profesyonel şekilde yapılan grafik tasarım, web sitenize renk katar ve görsel bakımından zenginleştirir. Bir web sitesinin tasarımı yapılırken grafiğin gücünden yararlanarak; ilgi çekici logo, grafik ve animasyon kullanılması, kullanıcılara mükemmel bir görsel deneyim yaşatılabilir.

Grafik tasarım neden kullanılır? sorusu, genellikle web sitelerinin ve firmaların sıkça sorduğu sorular arasındadır. Özellikle kurumsal web sitelerinin fark yaratması ve proje bazlı görsellerde etkili bir sunum yapmak için grafik tasarımı oldukça önemlidir. BG Tasarım olarak, kaliteli bir grafik tasarım süreci için her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz Nelerdir?

Günümüzde iletişim kaygısı taşıyan hemen hemen her türlü hizmet ve ürün, grafik tasarımın uygulama alanına girmektedir. Çeşitli alanlarda grafik tasarım hizmetleri veren BG Tasarım olarak; kartvizit, poster, kurumsal kimlik, logo, broşür ve afiş tasarım gibi hizmetler sunmaktayız. İşte verdiğimiz bazı grafik tasarım hizmetleri…

Kartvizit Tasarımı

Eğer müşterileriniz ile iletişime geçmek istiyorsanız, bunun yollarından biri de onlara size özel kartvizitinizi vermenizdir. Bu sizin ve yaptığınız işin, müşterilerin aklında kalmasını sağlayacaktır. Müşterileriniz, kartvizitinizin üzerinde yazan iletişim bilgilerinizden, size istedikleri zaman ulaşabilirler. BG Tasarım olarak talebiniz üzerine, sizi ve yaptığınız işi yansıtan kartvizit tasarımı yapmak için çalışırız.

Broşür Tasarımı

Broşürler, günlük yaşantımızda en çok kullandığımız reklam tanıtım ürünleridir. Okuduğumuz gazetelerin arkasında, otobüslerde, kafelerde ve daha birçok yerde karşımıza çıkarlar. Siz de tanıtımınızı broşür ile yapmak istiyorsanız, BG Tasarım olarak broşür tasarımı konusunda sizinle çalışmaya her zaman hazırız.

Logo Tasarımı

BG Tasarım olarak, logo tasarımı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Logo, şirketlerin kurumsal kimliğinin en önemli parçasıdır. Siz de şirketinizi ifade eden renkler, şekiller ve yazılar ile bir logo tasarımı yaptırıp, kendinizi akılda kalıcı olarak ifade edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE