Google AdWords

Google AdWords

Başta Türkiyedeki olmak üzere dünyanın farklı ülkelerindeki birçok marka, işletme ve kişiye Google reklamları ile destek oluyoruz. Ürün yada hizmetlerinizi doğru kişilere ulaştırıyor, potansiyel müşterileri web sitenizin kapısına kadar getiriyoruz.

Google reklam paketlerimizde, sadece potansiyel müşteriler reklamlarınıza tıklayıp sitenizi ziyaret ettiklerinde ücret ödersiniz*. Böylece web sitenizi ilgilendirmeyen aramalara para saçmak yerine, giderinizi gerçek müşterilere ayırmayı garantilersiniz. Uzman çalışanlarımız teknik işlerinizi halleder; size ise, uygun bir paket seçmek ve web sitenizdeki trafiğin artışını izlemek kalır.

google-adwordss
google-adwords-logo

Neden Google Reklam

Google, Türkiye’de en çok kullanılan arama motorudur. 2016 yılında Türkiye’deki tüm aramaların %85 kadar bir bölümü Google Arama üzerinden yapılmıştır. Arama motorlarına verilen reklamlarda, Google reklam kapsamında daha çok kullanıcının karşısına çıkmanız kaçınılmazdır.

Buna karşılık, Google reklamları diğer arama motorlarına göre daha pahalıdır. Daha kısa vadede daha çok kişiye ulaşmak için önerilir. Bir anda atılım yapmak isteyenler ve kısa sürede yüksek miktarda potansiyel müşteriye ulaşmak isteyenler, aradıklarını Google reklamlarında bulacaklardır.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
TEKLİF İSTE