Facebook Reklam

Facebook & Instagram Reklam

Sizin belirlediğiniz kriterler ve sizin için yürüttüğümüz hedef kitle çalışmamız birleşimiyle, reklamınızı nokta atışı yaparak doğru kişilerin önüne çıkarıyoruz. Ürün veya hizmetinizi Facebook üzerinden tanıtıyor, potansiyel müşterilerinizi web sitenizin kapısına kadar getiriyoruz.

Sosyal ağ uzmanlarımız hem sizi hem de ürün ve hizmetlerinizi yakından inceliyor, sonrasında ise hedef kitlenizi belirliyor. Her hedef kitle için ayrıntılı araştırma yapılarak özenle hazırlanmış reklamlarınız potansiyel müşterilerinizin önüne çıkıyor.

FACEBOOK BACKGROUND
facebook-001

Neden Facebook & Instagram Reklam

Facebook üzerinden verilen reklamlarda, reklamınızın gösterileceği hedef kitleye nokta atışı yapma imkânı bulursunuz. Reklamlarınızı görüntülemesini istediğiniz potalsiyel müşterileri cinsiyet, yaş, yaşadıkları ülke/şehir, konuştukları dil, din gibi kategorilerle eleyebilirsiniz. Bu, reklamlarınız geri dönüş oranını arttıracaktır. Böylece reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmış ve başarılı olan reklam başına daha az ücret ödemiş olursunuz.

Facebook reklamlarında en önemli kısım, hedef kitlenin doğru bir şekilde belirlenmesi ve bu hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşılmasıdır. Facebook profilleri sayesinde reklamınızı tam olarak istediğiniz kişilere gösterebilirsiniz, ama tam olarak istediğiniz kişilerin doğru kişiler olduğundan emin olmalısınız. Hedef kitlesi doğru belirlenmemiş ve reklamı bu hedef kitleye göre özel hazırlanmamış bir reklam kampanyası boşa para saçmak anlamına gelir. Reklam paketlerimizde sizin için yaptığımız hedef kitle analizi, reklamınızı doğru kişilere doğru şekilde göstermenizi sağlayacaktır.

Facebook reklamları, belirlediğiniz hedef kitleye en hızlı ve en verimli ulaşma yoludur.

İLETİŞİM

Teklif almak için bize istek ve arzularınızı yazın en kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Okunamaz mı? Metni değiştir. captcha txt
1
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
TEKLİF İSTE